OFERTA PRACY NA STANOWISKO: ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Poniatów” w Wałbrzychu  poszukuje pracownika na stanowisko:  Zastępca Głównej Księgowej.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami dotyczącymi PIT, CIT i VAT,
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,
  • dokonywanie rozliczeń i prowadzenie księgowości zarządzanych nieruchomości, w tym Wspólnot Mieszkaniowych,
  • kalkulacja stawek opłat, analiza wyników i sprawozdawczość wewnętrzna,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m.in. kontrahentami, bankami i organami podatkowymi,
  • sporządzanie i księgowanie list płac, rozliczanie ZUS, prowadzenie rozrachunków z pracownikami,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji, zeznań i rozliczeń (m.in. VAT, CIT, PIT, Podatek od nieruchomości).

WYMAGANIA:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • znajomość prawa podatkowego, w tym: vat, pit, cit,
  • wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju, szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email:   biuro@smponiatow.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt drogą meilową na adres: biuro@smponiatow.pl,  lub telefonicznie pod numerem 74 666 54 21 lub 74 664 44 84

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Poniatów” w Wałbrzychu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.