Spółdzielnia Mieszkaniowa Poniatów

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Poniatów” w Wałbrzychu z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Poselskiej 7/34 (Os. Podzamcze) rozpoczęła swoją działalność w 1988 roku.

Sprawne zarządzanie Naszym majątkiem jest bardzo trudne i wymaga dużej elastyczności w podejmowaniu właściwych decyzji mających na względzie podstawowy cel działalności Spółdzielni, którym jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych członków i ich rodzin oraz potrzeb gospodarczych wynikających z zamieszkiwania w danej nieruchomości.

Ponadto specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – w zakresie zarządzania, administrowania i obsługi technicznej nieruchomości, a ponadto specjalistów zajmujących się księgowością, obsługą prawną itd. w zależności od potrzeb – traktujących swoją pracę z pasją i entuzjazmem.

Zawieramy umowy z dostawcami mediów, negocjujemy korzystne stawki usług, ubezpieczamy nieruchomości, zlecamy usuwanie awarii i dokonanie przeglądów technicznych budynków. Stale współpracujemy z kancelariami prawnymi. W naszej pracy wykorzystujemy również oprogramowanie i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości, co sprawia, że współpraca z Nami jest po prostu wygodna i bezpieczna!

Co nas wyróżnia?

  • ponad 20 lat działalności i doświadczenia na rynku nieruchomości,
  • znajomość potrzeb i wymagań Naszych Klientów,
  • fachowa i rzetelna obsługa,
  • racjonalne gospodarowanie funduszami zapewniające minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości,
  • dbałość o wygodę mieszkańców,
  • troska o estetykę posesji.